Zachraň práci v gastru

Restaurace si prochází těžkou zkouškou. My se ale nevzdáváme, a neměli byste ani vy. Chceš si v následujících měsících přivydělat a pomoci restauracím přečkat těžkou dobu restrikcí a omezení? Pojď s námi pomáhat gastru, pojď pracovat do Storyous. 

STORYOUS

Jak si přivydělám a ještě pomůžu?

Už od počátku krize vyvíjíme aktivity, abychom pomohli restauracím i přímo vám. Lidem, kteří jsou jejich součástí. Jste to totiž vy, kterým krize nezřídka kvůli omezování kapacity a otevírací doby ubírá práci. 

Řešení máme. Rozhodli jsme se po dobu krize spustit akci, díky které můžeš pomoci sobě, své restauraci i gastru. Přidej se na období krize do obchodního týmu Storyous.

Máme pro restaurace komplexní řešení (vše v jednom), které jim už dnes umožní:

  • přijímat online objednávky pro rozvoz i pro jídlo s sebou;
  • bezpečně akceptovat objednávky, platby kartou i tisknout účtenky z jednoho zařízení;
  • cílit na zákazníky skrze věrnostní program.

A až se zase otevře, pomůžete restauraci rychle se vrátit do provozu díky:

  • bezkontaktní digitální menu s možností bezpečného objednávání i placení od stolu;
  • jednoduchá správa skladových zásob s plnou funkcí pokladního systému.

Vydělej si a dostaň s námi řešení do své i do dalších restaurací. Získají díky němu nové zákazníky a sníží náklady. A přesně to teď potřebují. 

 

Mám zájem a chci se přihlásit*: 

Uveď své jméno a příjmení.
Kde teď bydlíš nebo nejčastěji pobýváš
Jak dlouho pracuješ v gastru? Co Tě na tom baví? ...

*Ve Storyous věnujeme velkou pozornost ochraně osobních údajů. Veškeré informace o tom, jaké osobní údaje zpracováváme zejména o našich zákaznících a uživatelích našeho webu, zda údaje zpracováváme na základě souhlasu nebo na základě jiného právního důvodu, k jakým účelům je používáme, komu je můžeme předávat a jaká máte v souvislosti se zpracováním vašich osobních údajů práva, naleznete v Plném informačním memorandu (https://bit.ly/3jQGIKZ).