Zachraň gastro! Objednávej s sebou

Otevřeno má aktuálně asi jen čtvrtina podniků a celkové tržby v gastru se citelně propadly. Jak můžeme podnikům jednoduše pomoci?

STORYOUS

Abychom české gastro podpořili, dáváme dohromady aktuální mapu podniků, které to nevzdávají a stále pro nás vaří. Kromě toho jsme dali dohromady pár dalších tipů, jak můžete své oblíbené podniky podpořit.

Nestůjte ve frontě, nečekejte na rozvoz, předobjednejte jídlo s sebou z nejbližší restaurace na kde-se-najim.cz a vyzvedněte ho v konkrétní čas.

Jak můžete pomoci vy?

  • Objednejte si alespoň občas jídlo s sebou nebo si ho nechte dovézt. Restauracím tím ohromně pomůžete a sobě zase pro jednou ulevíte od vaření.
  • Vaše oblíbené podniky hlásí zavřeno a nevaří ani s sebou? Zkuste jim dát vědět, že o ně stojíte a  jídlo si k nim rádi dojdete vyzvednout nebo si ho necháte dovézt. Často nad touto možností restaurace ani nepřemýšlí, přitom je to snad jediný způsob, jak krizi přežít.
  • Spousta restaurací nabízí vouchery na konzumaci. Kupte ho jako dárek – sobě, svým blízkým nebo samotnému podniku jako výraz podpory! Restauraci to pomůže překonat aktuální finanční výkyvy, a jakmile znovu otevře, mileráda vás pohostí.
  • Dejte o těchto možnostech vědět svému okolí. Sdílejte stránku kde-se-najim.cz na svých sociálních sítí, ať se dostane k co nejvíce lidem a pomůže tak co nejvíce podnikům.

Ať to máme kde oslavit, až ta karanténa skončí!